Jak Zapiac Muszke

Jak zapiąć muszkę?

Mucha jest elementem męskiej garderoby, który warto mieć w swojej szafie. To nie tylko doskonała alternatywa dla krawata, ale przede wszystkim bardzo elegancki dodatek do wytwornych stylizacji. Za klasykę uznawane są muchy wiązane. Jednak coraz częściej można spotkać się muchami zawiązanymi fabrycznie, które zapina się pod kołnierzykiem w kilka chwil.

Mucha zapinana czy wiązana?

Nie da się ukryć, że mucha wiązana świadczy o najwyższym stopniu elegancji. Podobnie jak smoking czy frak ubierany na specjalne okazje. Niemniej, osoby rozpoczynające swoją przygodę z noszeniem much, mogą zacząć od wersji zawiązanej fabrycznie. Muchy zapinane cieszą się obecnie dużym powodzeniem. Nie tylko z powodu tego, że prezentują się bardzo efektownie, ale przede wszystkim z uwagi na łatwość założenia. Wystarczy zapiąć ją pod kołnierzykiem i voilà! Możesz cieszyć się wizerunkiem eleganckiego gentlemana.

Może jesteś typem odważnego Pana? Niżej nasza propozycja muszek drewnianych.

Jaki Kolor Muchy

Jaki kolor muchy?

Dopasowanie koloru muszki do garnituru pozostaje tak naprawdę kwestią gustu. Ważne, aby ten element współgrał z pozostałymi dodatkami, takimi jak koszula czy poszetka. Warto jednak dodać, że do smokingu koniecznie trzeba założyć czarną muchę, natomiast w przypadku fraka w grę wchodzi jedynie biała mucha.

W naszym asortymencie są oczywiście muchy męskie.

Jak Zapiac Muche

Jak zapiąć muchę?

    • Krok 1. Wyciągnij muchę z opakowania, a następnie rozłóż ją na gładkiej powierzchni, np. na stole.
    • Krok. 2. Złap dłuższy koniec (pokryty od strony wewnętrznej perforowaną taśmą) i umieść metalowe mocowanie w jednym z otworów. Wybierz ten, który umożliwi Ci otrzymanie optymalnego obwodu.
    • Krok 3. Przeciągnij metalową końcówkę na koniec taśmy.
    • Krok 4. Połącz ze sobą metalowe elementy.
    • Krok 5. Jeśli mucha okaże się za ciasna lub zbyt obszerna, odepnij metalowe elementy i powtórz czynność od drugiego kroku, wybierając tym razem inny otwór.

Jeśli jesteś nowicjuszem w „muchowym” świecie, to mucha zapinana jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. No i nie da się ukryć, że jest to także wygoda w użytkowaniu. Kilka chwil i możesz cieszyć się w pełni elegancką, wytworną stylizacją. Nie zapomnij oczywiście o pozostałych, stylowych dodatkach, takich jak: dobrze dobrana koszula, poszetka czy pasujące skarpetki.

Powiązane tematy:

Jak nosić chustę
Jak zawiązać chustę na głowie?
Zamknij Mój koszyk
Zamknij Ulubione
Close Ostatnio oglądane
Zamknij
Zamknij
Kategorie