Makramy i makatki – ręcznie robione makramy i handmade, DIY.

Makramy to piękna forma sztuki, która może być wykonywana przy użyciu tylko kilku elementów. Są one często wykonywane z różnych materiałów, takich jak tkaniny, drewno lub metal. Można je również użyć do ozdabiania domu lub miejsca pracy.

Makatki są najbardziej popularną formą makram. Są one wykonywane z materiałów, które są podobne do tych, które są używane do tworzenia makram. Makatki mogą być ozdobione różnymi motywami i wzorami. Mogą być też użyte jako prezent lub jako element dekoracyjny. Dekoracje ścienne makram to świetny sposób na urozmaicenie każdego pomieszczenia.

Makramy są najbardziej popularną formą stylu boho . Boho to moda, która łączy w sobie elementy różnych kultur. Co roku pełno osób szuka produktów w tym stylu. Zwłaszcza idealnie pasuje do klimatu morskiego.

Makramy i makatki robione są na sznurkach lub drutach. Można je zrobić samemu lub kupić gotowe. Makatki mogą być używane do ozdabiania ścian, mebli, a nawet ciała. Można je też używać jako prezenty dla bliskich. Sznurki i druty mogą być kupione w sklepach z materiałami budowlanymi lub hobbystycznych. Sznurek do makramy można kupić w sklepach tkackich i u nas.

Makrama wzory mogą być tak proste lub skomplikowane, jak chcesz. Niektóre wzory mogą wymagać kilku prób, zanim będziesz miał pewność, że możesz je poprawnie wykonać. Najprostsze wzory to „Łańcuch” i „Ptak”. Więcej informacji na temat makramy i jej historii można znaleźć na naszym blogu.

Makrama gdzie kupić?

Makramy można kupić w sklepach z materiałami rękodzieła lub online w sklepie ziiz. Ogromny wybór ręcznie robionych makram od wielu różnych artystów. Zapewniamy tylko sprawdzone produkty z dobrej jakości materiałów.

Zamknij Mój koszyk
Zamknij Ulubione
Ostatnio oglądane Close
Zamknij

Zamknij
Kategorie