Jak Nosic Czapke Z Daszkiem Meskie

Jak nosić czapkę z daszkiem męskie?

Czapka z daszkiem to obecnie bardzo modny dodatek, który można łączyć nie tylko ze sportową odzieżą, ale i bardziej eleganckim outfitem. Dobrze dobrane nakrycie głowy podkreśla temperament i styl. Czym kierować się przy wyborze odpowiedniego fasonu? Jak nosić czapkę z daszkiem, by prezentować się modnie? Zapraszamy do lektury!

Jaki fason czapki z daszkiem wybrać?

Decydując o wyborze czapki z daszkiem, warto wziąć pod uwagę następujące kwestie:

  • wysocy mężczyźni powinni zrezygnować z modeli osadzonych na czubku głowy, które optycznie zwiększają wzrost;
  • niscy panowie powinni unikać czapek o zbyt długim daszku. Zasada mówi, że im niższa osoba, tym krótszy daszek;
  • czapki z daszkiem o wysokiej podstawie wizualnie wysmuklają twarz. Natomiast płaskie modele sprawiają, że buzia wydaje się bardziej okrągła;
  • szeroki daszek powoduje, że twarz jest optycznie szersza.

Czapka z daszkiem – jak nosić?

Czapka Z Daszkiem Jak Nosic Meskie

Aby dowiedzieć się jak nosić czapkę z daszkiem należy najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie: jaki model nakrycia zamierzasz nosić?

Kaszkiet

Kaszkiet stanowi przede wszystkim idealne uzupełnienie eleganckiej stylizacji. Jednak nie bój się eksperymentów modowych. Możesz wykorzystać to nakrycie głowy do przełamania stereotypów. Połączyć klasykę z nowoczesnością. Wielu panów zestawia kaszkiet z trampkami i luźną, dzianinową marynarką.

Czapka typu snapback

Czapka z prostym daszkiem, która ma możliwość regulacji szerokości za pomocą rzepa, klamry lub plastikowego zapięcia. Model ten prezentuje się dobrze nie tylko noszony klasycznie – daszkiem do przodu, ale i na odwrót. W zestawieniu z casualowymi ubraniami uzyskujecie swobodną, luźną stylizację na co dzień.

Czapka typu fullcap

Czapka, w której nie ma możliwości regulacji szerokości. Ponadto daszek w tym modelu jest nieco zaokrąglony. Fullcap, podobnie jak snapback stanowi idealny dodatek do codziennych outfitów. Dobrze prezentuje się z daszkiem zaciągniętym lekko do góry lub delikatnie na bok.

Niezależnie od modelu, czapka z daszkiem jest bardzo oryginalnym elementem garderoby, który warto mieć w swojej szafie. To nie tylko dodatek chroniący głowę przed słońcem czy wiatrem, ale także uzupełnienie nietuzinkowej stylizacji.

Jak wiązać duży szal zimowy męski
Jak wiązać apaszkę
Zamknij Mój koszyk
Zamknij Ulubione
Close Ostatnio oglądane
Zamknij
Zamknij
Kategorie