Jak Wiazac Apaszke

Jak wiązać apaszkę

Apaszka to elegancki dodatek, który ostatnimi czasy powraca do łask. Kojarzy się przede wszystkim ze stylem retro i francuskim szykiem. Przekonaj się jaką ozdobę na szyi możesz wyczarować przy użyciu tego kawałka materiału.

Apaszka – na jaką okazję?

Apaszka jest dodatkiem, który sprawdzi się na szereg różnych okoliczności. Luźne sploty z użyciem kolorowej chusty sprawdzą się idealnie na co dzień. Natomiast klasyczne wzory w stonowanych barwach podkreślą Twój biznesowy look w pracy. Polecamy duży wybór apaszek damskich.

Jak wiązać apaszkę na szyi?

Jak Wiazac Apaszke Na Szyi

Klasycznie na bok

Wiązanie cieszące się największą popularnością. Podkreśla dziewczęcy urok w paryskim stylu. Do tej techniki potrzebujesz kwadratowej apaszki. Złóż jej przeciwległe krańce do środka. W rezultacie otrzymasz podłużny szal z trójkątnymi końcami. Następnie owiń oba końca dookoła szyi. Ściągnij je od frontu i zwiąż luźno na boku. Ta metoda wiązania najlepiej prezentuje się w połączeniu luźną, elegancką koszulą.

Może interesuje Cię jak nosić chustę?

Kowbojskie na luzie

Wiązanie wyjęte rodem z Dzikiego Zachodu. Jest oryginalne, z pazurem i przy tym bardzo łatwe w wykonaniu. Złóż kwadratową apaszkę w trójkąt. Tak złożoną chustę załóż na szyję i zwiąż przeciwległe krańce na karku. Pociągnij za czubek apaszki z przodu i wywiń ją lekko na zewnątrz. Ten sposób wiązania sprawdzi się idealnie w połączeniu z dżinsową koszulą.

Szukasz może jak wiązać szal?

Jak krawat

To zdecydowanie najłatwiejsza technika do opanowania. Zwiąż apaszkę z przodu, blisko szyi. Powstałe w ten sposób luźno zwisające krańce imitują męski krawat. Wiązanie to sprawdzi się idealnie pod kołnierzem eleganckiej koszuli.

Na kokardę

Złóż chustę w podłużny szalik z trójkątnymi krańcami. Nałóż ją na kark, po czym zwiąż oba końce z przodu na kształt kokardy. Ten splot stworzony jest dla fanek niebanalnych stylizacji. Pamiętaj, że im luźniejsza i większa kokarda, tym apaszka będzie prezentować się efektowniej. To idealny wybór do biznesowych outfitów. Może jesteś kobietą uwielbiającą chusty. Posiadamy w ofercie też szale i szaliki.

Pomysłów na wiązanie apaszki jest bardzo dużo i tak naprawdę ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia. Warto eksperymentować i próbować nowych, oryginalnych rozwiązań. Szczególnie w codziennych stylizacjach.

Jak nosić czapkę z daszkiem męskie?
Skarpety bambusowe czy bawełniane?
Zamknij Mój koszyk
Zamknij Ulubione
Close Ostatnio oglądane
Zamknij
Zamknij
Kategorie