Jak Wiazac Chuste Na Glowie

Jak zawiązać chustę na głowie?

Chusty noszone na głowie cieszą się coraz większym powodzeniem wśród kobiet. To nie tylko doskonała ochrona przed palącym, letnim słońcem, ale i gustowny dodatek do Twojego look’u. Co więcej, to doskonała alternatywa dla kapelusza czy czapki z daszkiem. Jak wiązać chustę, by prezentować się stylowo?

Jak wiązać chustę na głowie?

Istnienie wiele sposobów na stylizacje z chustą na głowie. Możecie stworzyć stylowy turban, wpleść tkaninę w warkocz czy zawiązać wielką kokardę. Tak naprawdę ogranicza Was jedynie wyobraźnia. Oto nasze propozycje.

Turban Z Bliskiego Wschodu

Turban rodem z Bliskiego Wschodu

Arabski turban najlepiej wykonać z chusty o kształcie prostokąta. Należy założyć ją tak, by przykrywała cały tył głowy. Z przodu, na wysokości policzków powinny znajdować się dwa końce o równej długości. Skręcacie je, wywijając na zewnątrz i następnie krzyżujecie nad czołem. Kolejnym etapem jest skrzyżowanie krańców chusty z tyłu głowy i ich związanie. Ważne jest, by odstające fragmenty zostały schowane pod fałdy materiału. Do wykonania turbanu najlepiej użyć kolorowego materiału o miękkiej, zwiewnej strukturze. W przypadku długich oraz średniej długości włosów trzeba je uprzednio spiąć nisko w kok.

Szeroki pasek

Uniwersalne i niezwykle łatwe wykonaniu wiązanie, pasujące praktycznie wszystkim kobietom. Chustę należy złożyć w szeroki pas i związać z tyłu głowy. W przypadku tej techniki warto wystylizować fryzurę w stylu retro, na przykład upinając włosy w koński ogon lub gładki kok na czubku głowy. W przypadku dłużej chusty lub apaszki można także stworzyć stylową kokardę na boku.

Jak Zawiazac Chuste Na Glowie

Wiązanie w stylu gwiazd Hollywood

To technika wiązania stworzona z myślą o wszystkich kobietach, które pragną poczuć się jak gwiazdy rodem z Hollywood. Złóż kwadratową chustę na kształt trójkąta, po czym złap ją za oba krańce i zarzuć na głowę. Następnie przerzuć końce naprzemiennie – lewy przez prawe ramię i na odwrót. Na koniec zwiąż je z tyłu. Doskonałym wykończeniem stylizacji będą wielkie okulary przeciwsłoneczne.

Chusta to niepozorny element garderoby, który stwarza ogromny potencjał stylizacyjny. Eksperymentujcie, próbujcie różnych technik, szalejcie z kolorami i wzorami. W końcu chusty na głowie to jeden z najgorętszych trendów nadchodzących miesięcy!

tagi: jak zawiazac chuste na glowe, jak zawiązać chustkę na głowie, wiązanie chust na głowie, jak nosic chustę na glowie, jak wiazac chuste na glowe

Jak zapiąć muszkę?
Gdzie kupić muchę wiązaną?
Zamknij Mój koszyk
Zamknij Ulubione
Close Ostatnio oglądane
Zamknij
Zamknij
Kategorie