Jak Wiazac Dlugi Szal

Jak wiązać duży szal zimowy męski

Duży szal zimowy stanowi nie tylko ochronę przed mrozem. To także ważny element zimowej stylizacji. Dobrze dopasowany i właściwie zawiązany podkreśli Twój charakter oraz styl. Poniżej prezentujemy kilka podstawowych węzłów. Zapraszamy do lektury!

Jaki szal zimowy wybrać?

Szale zimowe podobnie jak inne męskie dodatki występują w pełnej gamie kolorów. Jeśli jesteś minimalistą, postaw na stonowane odcienie, które sprawdzą się przy wielu stylizacjach. Wielbicielom awangardowych outfitów polecamy mocne barwy. Pamiętaj jednak, żeby kolorystyka szala współgrała z pozostałymi dodatkami. Lista szalików męskich.

Przy wyborze szala kieruj się również materiałem, z jakiego został wykonany. Zimową porą postaw na wysokiej jakości wełnę tkaną. Zapewni nie tylko komfort termiczny, ale sprawi także, że będziesz wyglądał gustownie i z klasą.

Jak wiązać długi szal

Jak Wiazac Dlugi Szal 2

Węzeł „na komin”

Sposób wiązania upodabnia szal do komina. Okręć szalik wokół szyi, a jego końce włóż pod spód, by nie były widoczne. Taki splot wygląda się nie tylko efektownie, ale i zapewnia Ci ciepło w trakcie największych mrozów.

Węzeł paryski

Łatwy w wykonaniu splot, który prezentuje się bardzo formalnie, a przy tym skutecznie ochrania szyję przed zimnem. Złóż szal na pół, zarzuć na szyję i następnie przełóż jego końce przez pętlę, który wytworzyła się z jednej strony. To idealne wiązanie na eleganckie wyjścia.

Węzeł miejski

Splot, który nada się przy codziennych, zimowych stylizacjach. Nałóż szal na szyję, pozostawiając jeden koniec dłuższy od drugiego. Następnie owiń długi koniec podwójnie wokół szyi i wyreguluj, by oba krańce były symetryczne.

Węzeł klasyczny

Narzuć szal na szyję, tak by oba końce znalazły się na plecach. Następnie skrzyżuj je i przenieś do przodu. Jeśli chcesz osiągnąć bardziej swobodną stylizację, poluzuj nieco węzeł. Ten typ wiązania sprawdzi się doskonale do eleganckiego płaszcza.

Jak widać na powyższych przykładach, szal może stanowić naprawdę ciekawy dodatek do zimowych outfitów. Eksperymentujcie ze splotami i przekonajcie się, który z nich odpowiada Wam najbardziej.

Mucha czy krawat?
Jak nosić czapkę z daszkiem męskie?
Zamknij Mój koszyk
Zamknij Ulubione
Close Ostatnio oglądane
Zamknij
Zamknij
Kategorie